Řekli o ní

31. srpna 2007 v 23:16 | sway |  ♥ Ocenění,teteování, fotomontáže a jiné/zajímavosti citáty
↓Williard Carroll, režisér Playing by Hearth↓
"Její krása se dá srovnávat se Sophií Lorenovou, ale museli jsme dávat pozor, aby nezašla moc daleko. Lidi kolem sebe totiž dokáže dokonale poplést nebo dokonce obelhat."
↓Stephen Herek, režisér Life or Something Like it↓
"Je nesmírně a velmi osobitě vtipná."
↓Billy Bob Thornton, ,2.bývalý manžel↓
"Manželství s Angelinou nemohlo fungovat. Byla moc krásná, chytrá a dokonalá."
↓John Voight, její otec↓
"Jestli se Angie chce chovat jako zlá holka, je to její věc, ale osobně si myslím, že už to přehání. Ani náhodou není tak divoká, jak se tváří."
↓Brad Pitt,její přítel↓
"Její zasvěcení, její láska pro lidi na celém světě ... vážně si myslím, že dokáže inspirovat."
↓Colin Farrell↓
"K ničemi mezi námi nedošlo - bohužel. Cítím se jen šťastný, že jsem s ní mohl alespoň pracovat."
↓Billy Bob Thornton,2.bývalý manžel↓
"Co jsem vždycky viděl, byla sladká, zranitelná holčička, která byla neustále mojí kámoškou. Občas jsme si lezli na nervy, protože nám připadalo, že to bylo jediné, co lidi chtěli vidět."
↓Lindsay Lohan↓
"Radši bych se vyspala s Angelinou než s Bradem."
zdroj:jolie.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaddSorry,ze ti to posilam.tento dopis pochazi z venezuely byl vyslam aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.zmeny se dockas do 5 dnu.alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani autom aaddSorry,ze ti to posilam.tento dopis pochazi z venezuely byl vyslam aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.zmeny se dockas do 5 dnu.alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani autom | 11. července 2008 v 10:53 | Reagovat

Sorry,ze ti to posilam.tento dopis pochazi z venezuely byl vyslam aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.zmeny se dockas do 5 dnu.alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani automobil.erik prazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostalrakovinu a zemrel.TAK CO POSLES TENTO MAGICKY DOPIS?RADIM TI ANO,JAKO JSEM TO UDELAL JБ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama