New 2

7. srpna 2007 v 11:51 | sway |  <----NOVINKY---->
↓Parfém s názvém Shiloh↓
Angelina Jolie v současnosti prohrála soudní spor s výrobcem parfémů, který chtěl dát nové vůni stejný název jako je jméno její dcery "Shiloh".

Herečka podle "The Washington Post" podala v lednu stížnost u amerického patentového úřadu, když zjistila, že izraelsko-francouzská tvůrkyně parfémů Symine Salimpourová pojmenovala svou nejnovější vůni Shiloh. Salimpourová byla v šoku a prohlašovala, že ji inspiroval hebrejský význam jména, který znamená "jeho dar" a rozhodně ne jméno Angelininy a Bradovy třináctiměsíční dcery.

Salimpour nyní může pojmenovat parfém jak chce a slíbila že 5% ze zisku na tomto parfému daruje izraelské organizaci,která poskytuje lékařské a vzdělávací služby.
Angelina a Brad nastoupili ve středu do svého soukromého letadla v Angouleme, Francie s 2 zjejich dětí-Zaharou a Shiloh. (foto↓)
Pár se zřejmě rozhodl koupit venkovské sídlo "Val Joanis" a dále pak i vinice.(foto↓)
A pak zde najdete i fotky z nedávné jízdy -Ang a Brada- vrtulníkem....
↓FOTO↓
Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-01 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-02 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-03 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-04 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-05 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-06 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-07 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-08 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-09 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-10 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-11 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-12 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-13 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-14 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-15 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-16 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-17 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-18 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-19 Pitt-vineyard brad-angelina-vineyard-20
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama