↓New↓

2. července 2007 v 17:05 | sway |  <----NOVINKY---->
I. Angelina a Brad:Rannní rozvážení
Obrázek “http://buzznet-36.vo.llnwd.net/media-cdn/jj1/headlines/2007/06/angelina-jolie-prague-slippers.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Děti Zahara(2) a Pax(3) doprvázené Bradem šli do školy.American Embassy(americké velvyslanectví)ve čtvrtek ráno v Praze.
Mezitím Angelina přijela s Maddoxem(5) na poslední natáčení filmu Wanted.

↓FOTO↓


II.Poslední den ve škole
Brad Pitt bere Paxe (3) a Zaharu (2) na poslední den v jejich škole American Embassy dnes v Praze.Oba mají nový účes a jsou ostříhaní.Pax má nové sluneční brýle.
↓FOTO↓
Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-01 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-02 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-03 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-04 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-05
III.Pediatrické centrum
Brad navštívil s Paxem pediatrické centrum ve čtvrtek ráno (v New York City).Snad to byla jen prohlídka a né nic vážného.
↓FOTO↓
Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-01 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-02 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-04 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-05 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-06 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-07 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-08 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-09 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-10 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-11

IV.Maddox a Pax spolu sdílejí stejné oblečení
Nejen Maddox a jeho sestra Zahara mají společné oblečení,ale teď už i Pax.Pax měl na sobě černošedé pruhované triko,v červnu (tohoto roku) během návštěvy lékaře.Mad měl stejné triko listopadu 2006 v Indii na projížďce loďkou,Mumbai.
↓FOTO↓
Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-01 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-02 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-03 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-04 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-05 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-06 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-07 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-08 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-09 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama