Brad & Angí odletěli tryskáčem

25. července 2007 v 11:33 | sway |  <----NOVINKY---->
Obrázek “http://media.justjared.com/headlines/2007/07/brad-angelina-angouleme-france.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Angelina a Brad v úterý nastoupili na palubu jejich soukromého tryskáče.S dětmi Maddoxem(5),Paxem(3),Zaharou(2) a Shiloh(1,2 měsíce).Dále také s kamarádkou Marianne Pearl a jejím synem Adamem.Z letiště Brie-Champniers v Angouleme,Francie.

Brad a Angie nesli na palubu přenosku se Shiloh.Brad také nesl Zaharu a Paxe ,který si držel svou oblíbenou opičkou.
↓FOTO↓
Brad-angelina-angouleme 40-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 51-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 52-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 54-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 55-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 56a-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 57-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 58-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 59-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 60-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-01 Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-02 Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-03 Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-04
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JennynQa JennynQa | Web | 25. července 2007 v 11:34 | Reagovat

AhojQy! Nechceš se zapojit do rpojeQtu nesoucí název "BlogařsQý Den"?! Jestli tě zajímá, o co jde, taQ jdi na můj blog, QouQni do Menu a tam si najdi Oblíbené stránQy. ProjeQt se sQrývá pod titulQem "Big Project". A mám pro tebe ještě ednu taQovou prosbičQu. Umísti si prosím celý text na stránce nebo aspoň "billboard" na svůj blog. Bude ti za to patřit obrovsQý DÍQ.

Btw. Jestli máš zájem se BD (BlogařsQého dnu zúčastnit), taQ napiš do Qomentů ;)

Předem moc díQy, xoxo JennynQa

2 Tess Tess | Web | 28. července 2007 v 20:15 | Reagovat

ahojky moc děkuju ty máš taky moc hezounkej blog asi proto už jsme spřátelené několik měsíců (si můj 1. spřátelený blog)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama