Červenec 2007

A Mighty heart / Silné srdce

29. července 2007 v 18:21 | sway |  ♥ Filmografie

A Mighty heart - Síla srdce

Natočeno roku:2007
Žánr:Drama
Režie:Michael Winterbottom

Postavy:
Angelina Jolie - Mariane Pearlová
Archie Panjabi - Asra Q. Nomani
Will Patton - Randall Bennett
Irfan Khan - kapitán
Dan Futterman - Daniel Pearl
Christine Rose - novinářka
A další....
Premiéry filmu A Mighty Heart:
21.05 - Francie (Cannes)
22.06 - Amerika
14.09 - Španělsko
19.09 - Belgie, Francie (oficiálně)
20.09 - Holandsko, Slovensko,ČR

Oficiální stránky:www.amightyheartmovie.com

Děj:
Film, který je natočen podle knihy Mariane Pearlové, vypráví životní příběh jejího manžela - reportéra Daniela, který byl v roce 2002 zajat a popraven islámskými extremisty v Pákistánu.

ROLE??
Původně v tomto filmu, A Mighty Heart, měla hrát herečka Jennifer Aniston!
Když v roce 2003 Mariane Pearl napsala knihu o svém manželovi, A Mighty Heart, Společnost Plan B Productions, založená Bradem Pittem a Jennifer Aniston v roce 2003, se rozhodla, že odkoupí práva a natočí drama o Dannym Pearlu. (Práva odkoupili v řijnu 2003)
Podle zdrojů, Jennifer se těšila na tuto roli, měla to být role, která by jí přinesla v Hollywoodu respekt, protože film A Mighty Heart je velký vážný projekt.
Všechno bylo pro Anisto jisté až do doby, kdy se dvojice v roce 2005 rozdělila, stejně jako jejich produkční spolupráce. Brad dostal jejich společnost, Jennifer dostala jejich dům v Beverly Hills (později prodaný za 22.5 milionu dolarů).
Zatímco Angelina se spřátelila s Mariane Pearl, stejně jako jejich děti. Mariane dokonce v květnu navštívila těhotnou Angelinu v Namibii.
13.července 2006, společnost Plan B oznámila, že Mariane ve filmu A Mighty Heart bude hrát Angelina Jolie.Fotka z návštěvy Mariane a jejího syna Adama v Namibii!
Květen, Harnas Wildlife Foundation, Namibia (Mariane je v pravo dole)

↓Kniha Mariane Pearlové↓


↓Foto z natáčení↓
Click to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlarge
Click to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlarge
Click to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlarge
Click to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlargeClick to enlarge
Click to enlargeClick to enlarge

↓Foto z filmu↓

Cliquer pour agrandir l'imageCliquer pour agrandir l'imageCliquer pour agrandir l'imageCliquer pour agrandir l'imageCliquer pour agrandir l'image
Cliquer pour agrandir l'imageCliquer pour agrandir l'imageCliquer pour agrandir l'imageCliquer pour agrandir l'image
↓Videa↓
Click to download the videoClick to download the video

Brad & Angí odletěli tryskáčem

25. července 2007 v 11:33 | sway |  <----NOVINKY---->
Obrázek “http://media.justjared.com/headlines/2007/07/brad-angelina-angouleme-france.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Angelina a Brad v úterý nastoupili na palubu jejich soukromého tryskáče.S dětmi Maddoxem(5),Paxem(3),Zaharou(2) a Shiloh(1,2 měsíce).Dále také s kamarádkou Marianne Pearl a jejím synem Adamem.Z letiště Brie-Champniers v Angouleme,Francie.

Brad a Angie nesli na palubu přenosku se Shiloh.Brad také nesl Zaharu a Paxe ,který si držel svou oblíbenou opičkou.
↓FOTO↓
Brad-angelina-angouleme 40-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 51-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 52-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 54-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 55-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 56a-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 57-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 58-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 59-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme 60-brad-angelina-angouleme-france Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-01 Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-02 Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-03 Brad-angelina-angouleme brad-angelina-angouleme-france-04

↓NOVINKY↓

25. července 2007 v 11:29 | sway |  <----NOVINKY---->
♥(Omlouvám se za zpožděné novinky, ale neměla sem přístup k PC)♥
Zahara krmila svého brášku pšeničnými zrnky.
Angelina a Brad přivezli své děti do Marthonu,Francie.Na malou přestávku,kde mají pronajatý hrad.

V neděli byla spatřená Zahara(2) jak krmí Paxe(3) pšeničnými zrnky.Zatímco asistentka/chůva nalévala a cedila kbelíček,Pax(3) si hrál v rozkošném,barevném prádle,šedém "Safari" tričku.A Zahara měla černé triko a džíny.
↓FOTO↓
Rodina Jolie-Pitt je ubytovaná na hradě ve Francii,městě zvaném Marthon.
↓FOTO↓
Brad byl spatřel jak odchází s Marrianne Pearl do hradu.
↓FOTO↓
Angií u hradu se sklenkou vína.
↓FOTO↓

Angelina a Brad byli spatřeni, jak se projížděli okolo hradu na svých motorkách.:
↓FOTO↓
Angelina a Brad oblečení v jejich motorkářské výbavě.Pózovali s mladým fanouškem,který je rozpoznal v malé restauraci(Cafe de la Reunion).Kde si pár dal společný oběd.

Přijeli do restaurace blízko Marthonu.Kde oba jezdili na svých vlastních motorkách.
↓FOTO↓

Angií a Brad navštívili park ve Francii

22. července 2007 v 20:16 | sway |  <----NOVINKY---->
Angií a Brad vzali Paxe (3),Maddoxe (5) a Zaharu (2) do francouzského zábavního parku Aventure-Parc v Massignac v pondělí.
Byla to překvapivá návštěva,podle personálu."Jsme malé město a velké osobnosti to tu nenavštěvují"-řekl jeden ze zaměstnanců.Strávili hodinu v tomto parku mino jiné na hradě a na dětském cvičišti.
↓FOTO↓
Brad-french-park brad-angelina-french-adventure-park01 Brad-french-park brad-angelina-french-adventure-park02 Brad-french-park brad-angelina-french-adventure-park03 Brad-french-park brad-angelina-french-adventure-park04 Brad-french-park brad-angelina-french-adventure-park05 Brad-french-park brad-angelina-french-adventure-park06
Nová fotka Angií a Brada z minulého měsíce,Španělsko.Brad a Angií tam
údajně ztratili cestu tak požádali o nasměrování Esteban Franco (na snímku).

St. John, toto, new ....

16. července 2007 v 23:50 | sway |  <----NOVINKY---->
Takže Angelina nafotila novou kolekci pro St. John 1. snímek z kolekce, která bude uváděná v srpnu 2007 na Vanity Fair (jarmark-trh marnosti).
Angelina byla v Neděli 15.7 spatřena,jak soukromím letadlem odlétá z Prahy!
Angelina nesla Shiloh,Brad zas Zaharu,Mickey Brett nesl Paxe a Maddox šel po svých.

Newsweek

12. července 2007 v 8:41 | sway |  <----NOVINKY---->
↓Newsweek↓


Mír mezi Aniston a Jolie?

12. července 2007 v 8:38 | sway |  <----NOVINKY---->
Mír mezi Aniston a Jolie?
Obrázek “http://media.justjared.com/headlines/2007/07/jennfier-aniston-omnipeace.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jennifer Aniston se prochazí okolo jejího domu v Malibu.V neděli.Měla na sobě žluté tričko podporující OmniPeace(souhrný mír).Této organizaci také přispívá Angelina Jolie.

V roku 2005,Angelina procestovala velmi slabý Sauri area v Keny.S její kamarádkou Dr. Jeffrey Sachs pro "MTV Diary"kamery.

Plakát

10. července 2007 v 11:40 | sway |  <----NOVINKY---->
Angelina Jolie:touha je nelítostná

Obrázek “http://media.justjared.com/headlines/2007/07/angelina-jolie-beowulf.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Byl vyroben nový plakát s Angelinou Jolie.K filmu Beowulf.↓New↓

2. července 2007 v 17:05 | sway |  <----NOVINKY---->
I. Angelina a Brad:Rannní rozvážení
Obrázek “http://buzznet-36.vo.llnwd.net/media-cdn/jj1/headlines/2007/06/angelina-jolie-prague-slippers.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Děti Zahara(2) a Pax(3) doprvázené Bradem šli do školy.American Embassy(americké velvyslanectví)ve čtvrtek ráno v Praze.
Mezitím Angelina přijela s Maddoxem(5) na poslední natáčení filmu Wanted.

↓FOTO↓


II.Poslední den ve škole
Brad Pitt bere Paxe (3) a Zaharu (2) na poslední den v jejich škole American Embassy dnes v Praze.Oba mají nový účes a jsou ostříhaní.Pax má nové sluneční brýle.
↓FOTO↓
Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-01 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-02 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-03 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-04 Pitt-school brad-pitt-last-day-of-school-05
III.Pediatrické centrum
Brad navštívil s Paxem pediatrické centrum ve čtvrtek ráno (v New York City).Snad to byla jen prohlídka a né nic vážného.
↓FOTO↓
Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-01 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-02 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-04 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-05 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-06 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-07 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-08 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-09 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-10 Pitt-pediatrics brad-pax-pediatric-center-11

IV.Maddox a Pax spolu sdílejí stejné oblečení
Nejen Maddox a jeho sestra Zahara mají společné oblečení,ale teď už i Pax.Pax měl na sobě černošedé pruhované triko,v červnu (tohoto roku) během návštěvy lékaře.Mad měl stejné triko listopadu 2006 v Indii na projížďce loďkou,Mumbai.
↓FOTO↓
Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-01 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-02 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-03 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-04 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-05 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-06 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-07 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-08 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-09 Maddox-mumbai maddox-mumbai-boat-trip-10