Únor 2007

Nějaké nové články!!!

25. února 2007 v 19:49 | sway |  <----NOVINKY---->
Ačkoli svou kariéru začínala sexuálními skandály, dnes je Angelina Jolie cudnou matkou s odporem k erotickým scénám ve filmech.

Jedna z nejkrásnějších hollywoodských hvězd v televizním rozhovoru přiznala, že natáčení filmu Kauza: CIA jí působilo mravní potíže. A sex s kolegou Mattem Damonem odmítala před kamerou předvést.

Přitom jednatřicetiletá herečka začínala u filmu nahá, ve snímku Gia se objevila nahoře bez, Sedmý hřích si užívala zcela nahá s Antoniem Banderasem v několika scénách.

"Měla jsem skutečné potíže s natáčením. Jsem proti takovému druhu chování ve filmech. Skutečně jsem se hodně musela vykrucovat, protože jsme kamarádi. Nevím, jestli bych to mohla dělat ještě s někým jiným," tvrdila Angelina.

Zdá se, že Angelina je v pokročilém věku prudérní. V mládí procházela sexuálními skandály s mnoha muži, ženami i svým vlastním bratrem. Teď po boku Brada Pitta s třemi dětmi v náručí by se mohla stát ikonou ´pravých´ amerických matek, o nichž si vláda George Bushe jen sní.


Brad Pitt a Angelina Jolie chtějí adoptovat vietnamského chlapce

Hollywoodský pár Brad Pitt a Angelina Jolie vbrzku patrně rozšíří svou rodinu o dalšího člena.

Ačkoli není svůdná herečka těhotná, jejich tři děti budou mít brzy brášku. Dvojice ho opět adoptuje, tentokráte patrně z Vietnamu. Několik amerických i východoasijských médií informovalo o tom, že herci společně vyplnili všechny papíry potřebné k adopci.

Pětiletý kambodžský chlapec Maddox, dvouletá etiopská dívenka Zahara a devítiměsíční Shiloh, biologický potomek hvězdného páru, budou mít patrně brášku z Vietnamu. Chlapce našla Angelina s Bradem v sirotčinci Tam Binh v Ho Či Minově městě, kde byli na návštěvě loni v listopadu.

"Pokud bychom měli mít deset dětí, budeme je vychovávat, dokud jsme mladí," prohlásila nedávno Angelina, jíž skolila smrt vlastní matky. Marcheline Bertrandová podlehla rakovině vaječníků v nedožitých sedmapadesáti letech.


Krásky Gwen Stefani (37) a Angelina Jolie (31) jsou kamarádky a často chodí ven společně se svými dětmi. Nejenže si zpěvačka a herečka opravdu padly do noty, ale i Gwenin devítiměsíční syn Kingston a stejně stará Angelinina dcera Shiloh se mají moc rádi. A tak obě plánují, že by z toho mohlo být něco víc.
"Bylo by sladké, kdyby se jednou vzali," řekla nedávno Gwen, která prozradila, že se ucházela o roli ve filmu Pan a paní Smithovi, kde pak zazářila právě Angelina.


Srdce Brada Pitta si prý svůdná Angelina Jolie nezískala jen svým přirozeným šarmem a půvabem. Využila k tomu naopak magii kultu voodoo, aby lásku hollywoodského idolu nasměrovala od manželky Jennifer Anistonové směrem k sobě. V Bradově autě byla v přihrádce na rukavice nalezena ampule s podivným našedlým práškem, který byl určen jako zpopelněné zbytky netopýra. Ty měly zničit Pittovo manželství s hvězdou seriálu Přátelé.
Odborník na magii voodoo, doktor Snake, potom přiznal, že podobná směs se skutečně v černé magii používá pro získání srdce druhé osoby. Přitom Angelina se již dříve přiznala k lásce k mystickým a poněkud kontroverzním učením.

"Ampulka vypadá dost podezřele jako ruka mojo nebo magický šarm," prohlásil doktor Snake.

Filmová představitelka Lary Croft má s ampulemi skutečně dobré zkušenosti, svému bývalému manželovi Billymu Bobu Thorntonovi darovala zkumavku s vlastní krví. Popel z netopýra ale podle jejích slov současného milence nemá poblouznit, nýbrž uchránit před dopravními nehodami. Jenže doktor Snake to zásadně odmítá s tím, že zbytky netopýra se používají v černé magii jako prostředek ke zničení vztahu a odloudění partnera.

"Jedna formule voodoo říká, že srdce netopýra, které se spálí, dokáže zničit milostný vztah nebo manželství," vysvětlil doktor Snake.

Brad a Angie: Svatba!

Tak už je to tu! Chystá se svatba roku! Posledním impulzem pro to, aby si Angelina Jolie (31) vzala "božského" Brada Pitta (43), byl ale až slib, který dala své matce Marcheline (+ 56), která zemřela na rakovinu 27. ledna.

Ta si přála, aby její vnoučata netrpěla tím, že rodiče nejsou svoji. Na duben se tak plánuje svatba!

Jediné, na čem se ale herci shodují, je, že chtějí zůstat mimo dosah médií. Brad chce romantickou veselku na exotickém ostrově a za přítomnosti celé rodiny, kdežto Angie chce prostý obřad na zahradě svého domu.
Tak snad se dohodnou...

Trojnásobná mamka Angelina Jolie: Sexbomba celé planety

Americká herečka Angelina Jolie (31, Lara Croft) byla v anketě britského televizního kanálu Channel 4 zvolena největší sexbombou planety.
Matka tří dětí (čtvrté chce nyní s Bradem Pittem adoptovat ve Vietnamu) se prosadila ve velmi silné konkurenci.
Na druhém místě skončil král rokenrolu Elvis Presley a třetí filmová ikona Marilyn Monroe. Do první desítky se probojovali i zpěvačka Beyoncé nebo hollywoodská hvězda Brad Pitt.Bleskovka 14

25. února 2007 v 14:01 | sway |  ♠ Bleskovky

2)Hlasuj v anketě
3)Díval/a ses v sobotu na Harryho Pottera?
4)Kolik předmětů (ve škole) máš v pátek?A Jaké?
5)Diplomy dělám s Angií jo??


Hlasujte pro mě :c))

25. února 2007 v 8:46 | sway |  ♠ Novinky na blogu
Sem tam jako Sway!!!Díky moc!!!!!

Bleskovka 13

22. února 2007 v 17:30 | sway |  ♠ Bleskovky

1) jméno a příjmení herce
2) z jakýho to je filmu
3) koho v něm hrál (postavu)
4)Hlasuj v anketě!!!
5)Posloucháš Pussycat Dolls?
5)Co chceš na diplom!!!!


Počet lidí je neomezený!!!!Nový kočárek

21. února 2007 v 12:21 | sway |  <----NOVINKY---->
Angelina Jolie a Brad Pitt pořídili svým dcerám Shiloh Nouvel(0,7) a Zahaře Marley(2) kočárek pro dvojčata. V New Orleans byli venku celá rodina, Maddox(5 1/2) pobíhal po okolí.

Bleskovka 12

18. února 2007 v 17:48 | sway |  ♠ Bleskovky
1)Máte hru Tomb Raider Lgend?

2)Posloucháš Evropu 2?

3)Díváš se na Gillmorova děvčata?

4)Díváš se na Simpsonovi?
5) Co chceš na diplom?


Vyhrává prvních 5!!!!!!!


Billy Bob promluvil!!!

17. února 2007 v 17:37 | sway |  <----NOVINKY---->
Herec Billy Bob Thornton konečně prozradil, proč se rozvedli s jeho vnadnou ženou Angelinou Jolie

Když si v roce 2000 brala rebelka Angelina Jolie (31) bouřliváka Billyho Boba Thorntona (52) vypadalo to, že jejich spojení je dokonalé. Tak dlouho se hledali, až se našli. Když však vyprchalo počáteční sexuální napětí, bylo po lásce. Zjistili, že jsou každý názorově úplně jinde. Vydrželo jim to pouhé tři roky.

Billy Bob prozradil: "Všichni mě obviňovali z nevěry, ale já Angelinu nikdy nepodvedl. Byli jsme do sebe vášnivě zamilovaní a nikdo další pro nás neexistoval. Časem se ale ukázalo, že máme rozdílné názory. Angelina chtěla spasit svět, zatímco já se chtěl jen válet u televize. Cestovala všude po světě, jenže já cestování nesnáším. Jednoho dne přinesla domů toho šikmookého prcka a bylo po sexu. Když jsem si s ní chtěl zašpásovat, měl jsem smůlu, protože na mojí půlce postele vždycky ležel malej Maddox. Stal se středobodem jejího vesmíru, ve kterém pro mě už nebylo místo."

Zhrzený herec ale na druhou stranu přiznal, že chová k Angelině hluboký respekt. Nicméně jeho život je prý sledování baseballu a nikoliv výchova dětí, jako je tomu u Angeliny.

Bleskovka 11

16. února 2007 v 21:22 | sway |  ♠ Bleskovky
Tak máte čas do zítřka!!!

1)Kdo je to?
2)Kde hrál/a?

3)Jak se máš?

4)Diplom dělám s Angelinou Jolie!!!!!


Jolie a Pitt manželmi?!

15. února 2007 v 20:38 | sway |  <----NOVINKY---->
Prosba zomierajúcej matky sa nedá len tak ignorovať. A to vie dobre aj Angelina Jolie, ktorá doteraz manželstvo s partnerom Bradom Pittom odmietala. Tri deti sú však už poriadnym záväzkom, a tak vstup do manželstva nemusí byť až takou zložitou procedúrou.
Aj keď Brad Pitt už jedno manželstvo za sebou má a Angelina neuspela na tomto poli už dva krát, tento krát by im to mohlo skutočne vyjsť. Avšak zatiaľ, čo fanúšikovia obľúbenej dvojice o ich svadbe len špekulujú, zdá sa, že obaja herci si už túto povinnosť odbavili. Údajne sa totiž zobrali už pred niekoľkými týždňami pri jednoduchom obrade na morskej pláži.

Jolieová má byt v Německu

15. února 2007 v 20:37 | sway |  <----NOVINKY---->
Brad Pitt a Angelina Jolie - Zdroj: Reuters
Los Angeles - Hollywoodský pár Angelina Jolie a Brad Pitt si koupili apartmá v Berlíně. Dvojice navštěvuje německou metropoli pravidelně a podle zasvěcených zdrojů prý zvažuje možnost, že se tam přestěhuje. Zakoupili si luxusní podkrovní byt o 600 metrech čtverečních v někdejším východním Berlíně. Angelina, která s Bradem má už domy v USA a apartmá v Paříži, chce, aby její adoptované děti Maddox a Zahara a jejich biologická dcerka Shiloh nevyrůstaly v hollywoodské "bublině". Pitt se přátelí s německými architekty Larsem Krückebergem, Wolframem Putzem a Thomasem Willemeitem, kteří projektovali jeho dům v Los Angeles.

Bleskovka 10

11. února 2007 v 10:54 | sway |  ♠ Bleskovky
1)Máte doma DVD přehrávač?

2)Vlastníš MP3?

3)Chcete, abych pokračovala v bleskovkách?

4)Jaký žánr filmů máš nejradši?(komedie, romantika, horory)

5)Jsi velký fanda Angeliny Jolie?

6)Co chceš na diplom???


Bleskovka 9

10. února 2007 v 11:47 | sway |  ♠ Bleskovky
Čas máte do večera :o))

1)Kdo jsem?
2)Máš doma nějakého zvířecího mazlíčka?Jakého?
3)Co to je (opět nápověda, když si najedeš na obrázek!!!)
4)Čteš ňákou knížku?
5)Co budeš dělat?
6)Tvá oblíbená celebrita?
7)Oblíbený film?
8)Co chceš na diplom???


Bleskovka 8

9. února 2007 v 22:00 | sway |  ♠ Bleskovky
čas máte do zítřka :o))

1)Do jaké třídy chodíš?


2)Kopíruješ DVD/CD???

3)Líbí se ti seriál Gilmorova děvčata?

4)Máš mobil?Jaký?

5)Jak se řekne anglicky ano?

6)A jak se řekne německy Ano?

7)Jak se máš?
8)Co chceš na diplom?