Angelina Jolie oplakává smrt matky

30. ledna 2007 v 13:36 | sway |  <----NOVINKY---->

Angelina Jolie oplakává smrt matky

//<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanek">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(1141, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]> //<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanekrect">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(6518, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]>

Herečka Angelina Jolie a její partner Brad Pitt jsou zarmouceni.

Svůdná hvězda filmu Tomb Raider přišla o svou matku, která v sobotu podlehla rakovině. Marcheline Bertrandová zemřela na zhoubnou chorobu ve věku nedožitých sedmapadesáti let v lékařském centru Cedars-Sinai v Los Angeles. U lůžka během jejích posledních hodin života byli syn James Haven a dcera Angelina s partnerem Bradem Pittem.
S rakovinou bojovala herečka sedm a půl roku. "Marcheline byla krásná, starostlivá a zcela oddaná svým dětem. Nikdy jsem ji neviděla naštvanou nebo smutnou, ani když jí diagnostikovali nádor. Vždycky se ke mně chovala, jako bych byla člen rodiny," svěřila magazínu People zarmoucená Lea Hunterová, která jeden čas chodila s Jamesem Havenem.
Bertrandová počala obě své děti s oscarovým hercem Jonem Voightem. S ním se však krátce poté rozvedla a děti vychovávala sama. Angelina Jolie má dodnes s otcem velmi komplikované vztahy a odmítá se s ním stýkat.
"Moje srdce přetéká láskou a radostí s novým přírůstkem Brada a Angeliny. Maddox, Zahara a Shiloh jsou hluboce milované děti. Mají velmi laskavé a starostlivé rodiče, které je milují a podporují v každém směru," prohlásila Marcheline krátce po narození Shiloh Nouvel loni v květnu. Holčička se stala jejím třetím, ale zároveň jediným biologickým vnoučetem.
Obřad proběhne v následujících dnech, rodina ho bude držet v úzkém kruhu příbuzných a přátel.
Obrázek “http://img.blesk.cz/blesk/imgnew/BLESK/2007/01/17//12-Pitt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 popinka popinka | Web | 1. února 2007 v 23:53 | Reagovat

:( je mi to moc líto....spřátelíš se?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama