Leden 2007

Angelina Jolie oplakává smrt matky

30. ledna 2007 v 13:36 | sway |  <----NOVINKY---->

Angelina Jolie oplakává smrt matky

//<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanek">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(1141, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]> //<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanekrect">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(6518, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]>

Herečka Angelina Jolie a její partner Brad Pitt jsou zarmouceni.

Svůdná hvězda filmu Tomb Raider přišla o svou matku, která v sobotu podlehla rakovině. Marcheline Bertrandová zemřela na zhoubnou chorobu ve věku nedožitých sedmapadesáti let v lékařském centru Cedars-Sinai v Los Angeles. U lůžka během jejích posledních hodin života byli syn James Haven a dcera Angelina s partnerem Bradem Pittem.
S rakovinou bojovala herečka sedm a půl roku. "Marcheline byla krásná, starostlivá a zcela oddaná svým dětem. Nikdy jsem ji neviděla naštvanou nebo smutnou, ani když jí diagnostikovali nádor. Vždycky se ke mně chovala, jako bych byla člen rodiny," svěřila magazínu People zarmoucená Lea Hunterová, která jeden čas chodila s Jamesem Havenem.
Bertrandová počala obě své děti s oscarovým hercem Jonem Voightem. S ním se však krátce poté rozvedla a děti vychovávala sama. Angelina Jolie má dodnes s otcem velmi komplikované vztahy a odmítá se s ním stýkat.
"Moje srdce přetéká láskou a radostí s novým přírůstkem Brada a Angeliny. Maddox, Zahara a Shiloh jsou hluboce milované děti. Mají velmi laskavé a starostlivé rodiče, které je milují a podporují v každém směru," prohlásila Marcheline krátce po narození Shiloh Nouvel loni v květnu. Holčička se stala jejím třetím, ale zároveň jediným biologickým vnoučetem.
Obřad proběhne v následujících dnech, rodina ho bude držet v úzkém kruhu příbuzných a přátel.
Obrázek “http://img.blesk.cz/blesk/imgnew/BLESK/2007/01/17//12-Pitt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Angelina matka zemřela!

29. ledna 2007 v 18:49 | sway |  <----NOVINKY---->
Angelině zemřela maminka Sad .zemřela 27.1. 2007 odpoledne ve věku 56 let v LA, s touto nemocí bojovala 7 a půl let. to je pro Angelinu obrovská ztráta, protože ona ji tak milovala


Angií z celého srdce ti přeji upřímnou soustrast!!!!

_________________

Novinka!!!

26. ledna 2007 v 16:34 | sway |  <----NOVINKY---->
Angelina byla vyzvednout Maddoxe z "French-English bilingual school"(v překladu to znamená "Francouzko-Anglická dvojjazyčná škola") v New Orleans (Mad tam navštěvuje,nejspíš kurzy Francouzštiny...)
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Ještě jednou ho jeli vyzvednout tentokrát s Bradem!!


Mickey Brett

26. ledna 2007 v 16:20 | sway |  ♥ Angelininy blízcí lidé
 • Mickey je Angelinin bodyguard.
 • Narodil se v Irsku a je dost rázný,prý často fyzicky ohrožuje reportéry a údajně byl také roku 1993 v Británii zatčen pro vraždu majetkového magnáta Donalda Urquharta.
 • Dříve pracoval u Nicole Kidman.
STARŠÍ ČLÁNEK:
Věrný člen ochranky hollywoodské herečky Angeliny Jolie,Mickey Brett bere svou práci opravdu smrtelně vážně a rozhodně se s nikým a s ničím nepáře.
Nedávno pohrozil dotěrným paparazzi dokonce smrtí, pokud by se odvážili pronásledovat těhotnou Angelinou Jolie a jejího partnera herce Brada Pitta na jejich cestě v Africe.
"Jestli najdu jen jednoho novináře, rozcupuju ho na kousky a skončí v nemocnici," nechal se slyšet osobní strážce Mickey Brett.
Nějaké fotky:

Angelina Jolieová: 700 dolarů za osprchování!

26. ledna 2007 v 12:56 | sway |  <----NOVINKY---->

Hmatatelný důkaz o tom podala Angelina Jolieová v okamžiku, kdy po únavné cestě do Santa Barbary pocítila se synem Maddoxem touhu se osprchovat.

Ačkoli spolu Bradem Pittem vlastní v tomto kalifornském městě dva domy, informuje časopis Star, dala přednost koupelně v apartmá luxusního hotelu Shutters On The Beach, které si jen pro tento účel pronajala na dvě hodiny za 700 dolarů (asi 15,5 tisíce korun).
"Za stejnou částku," říkají pracovníci humanitárních organizací, "by rodina afrického vesničana, či z velkoměstkých slumů v rozvojovém světě pohodlně žila nejméně rok."

Angelina Jolie chce hrát nahá

26. ledna 2007 v 12:55 | sway |  <----NOVINKY---->
Hollywood - Role vzorné matky a celebrity, která žije úsilím o nápravu sociálních zlořádů v současném světě, už Angelinu Jolie omrzela. Osm měsíců po narození dcerky Shilah Nouvel jednatřicetiletá hollywoodská hvězda a partnerka Brada Pitta naznačila, že nastal čas, aby se pořádně odvázala. Učinit tak pochopitelně chce v rámci své herecké profese. Údajně přislíbila tvůrcům kasovně úspěšného snímku Sin City, že v jeho pokračování převezme jednu z titulních rolí. Zahraje si v něm svůdnou a divokou sexbombu, která se před kamerou převážně objevuje nahá. Zda je její rozhodnutí konečné, nebo jde jen o ukvapenou reakci na nedávném prohlášení britského herce Jonnathana Rhys-Mayerse, ukáže čas.

Slavný pár přesídlil do New Orleans

26. ledna 2007 v 12:53 | sway |  <----NOVINKY---->
Ostře sledovanou dvojici Angelinu Jolie a Brada Pitta už nebaví prodírat se skrze dav paparazziů, když vyjdou do ulic.
Oblíbení herci Angelina Jolie (31) a Brad Pitt (43) dali sbohem snobskému Hollywoodu. Přestali je bavit neúnavní paparazziové, kteří jsou ochotni za ukořistění pikantního snímku udělat cokoliv. Doufají, že vytoužený klid pro sebe i pro svoje tři děti naleznou v New Orleans. Město, které bylo téměř srovnáno se zemí hurikánem Katrina, se znovu dává dohromady i díky Bradově iniciativě v organizaci Global Green USA. "Myslíme si, že je správné upozornit na stále zpustošené město, které potřebuje pomoc. Proto jsme se do New Orleans s Angelinou přestěhovali. A hlavně to tu máme rádi," prohlásil herec. Rodinka si vyhlídla dům ve francouzské historické čtvrti, které se hurikán vyhnul. Angelina je novým rodinným sídlem nadšena. "Moc se nám tu líbí. Hned jsme si to tu oblíbili. Děti zde budou chodit do školy a já se těším, že se skamarádím s dalšími maminkami a budeme všichni chodit do parku a dělat všechny ty běžné věci. Dávám si teď voraz, chci se zapojit do normálního života a užívat dětí." Jsme velice zvědaví, jakým způsobem se slavná Angelina bude snažit splynout s davem...

Angelina Jolie dostala v Sin City 2 padáka

20. ledna 2007 v 9:15 | sway |  <----NOVINKY---->
Víte, proč ještě nevzniklo Sin City 2? Důvod je jednoduchý. Čekalo se na Angelinu Jolie, která v něm chtěla hrát hlavní roli. Jenže tvůrce už čekání nebaví, a tak si našli náhradu.
Jak jsme informovali již v polovině prosince, zdálo se, že účast Angeliny Jolie na projektu Sin City 2 je už téměř jistá věc. Ačkoliv společnost Weinstein chtěla, aby se dvojka začala natáčet hned měsíc po premiéře jedničky, Robert Rodriguez a tvůrce comicsu Frank Miller čekali. Rodriguez začal pracovat na Grindhousu se svým kamarádem Quentinem Tarantinem a Frank Miller mezitím piloval scénář, který vychází z jeho comicbooku Dáma, pro kterou se zabíjí. Oba ale mohli začít točit klidně půl roku poté, co šlo Sin City do kin. Jenže oni chtěli do hlavní ženské úlohy Avy Lordové specifickou herečku - Angelinu Jolie. Ta mezitím rodila dítě, které má s Bradem Pittem, pomáhala chudým dětem kdesi v Ugandě a Miller s Rodriguezem poctivě čekali, protože o roli projevila zájem a pro ně byla dokonalou volbou.
Teď už jim ovšem došla trpělivost. Vzhledem k tomu, že se Jolie nemá k tomu, aby došla do studia s připravenou propiskou a podepsala smlouvu, začali se poohlížet jinde. A jak tvrdí tajemné zdroje ze štábu, dámu, pro kterou se zabíjí našli v Rachel Weiszové. Samozřejmě, zatím není nic zcela oficiálního a předpokládá se, že natáčení filmu může začít klidně až v roce 2008, takže se ještě může ledasco změnit. Ale minimálně je to dobrá vyjednávací pozice pro producenty. Když agentovi Angeliny Jolie řeknou, že už jí na Sin City 2 nepotřebují, poněvadž mají náhradu, a ona bude mít skutečně takový zájem, jaký zpočátku projevovala, třeba půjde do projektu i za méně peněz.

Pitt a Jolie: Stěhujeme se!

18. ledna 2007 v 14:11 | Sway |  <----NOVINKY---->
Los Angeles - Hvězdný hollywoodský pár Angelina Jolie a Brad Pitt se přestěhoval do New Orleans a hodlá tam dát děti do školy, uvedl časopis US Weekly. "Milujeme to tam," prohlásila 31letá Jolieová. "Děti tam budou chodit do školy. Opravdu se tam moc těšíme." Podle informací listu citovaných agenturou Reuters jde o součást širší kampaně herecké dvojice, která se angažuje v humanitárních aktivitách. New Orleans byl předloni v srpnu zasažen ničivým hurikánem Katrina; voda z protržené hráze tehdy zaplavila a zdevastovala valnou část města, které se ze škod stále ještě vzpamatovává. Pár si prý koupil dům ve známé Francouzské čtvrti za 3,5 milionu dolarů. Jde o již čtvrtý dům, který vlastní.

Na premiéře

17. ledna 2007 v 13:09 | sway |  <----NOVINKY---->
Brad Pitt svou nominaci na Zlatý Globus za roli ve filmu Babel neobhájil, ale film získal cenu v kategorii nejlepší drama

ta se mi moc líbí
http://img215.imageshack.us/img215/4312/gg071hf9.jpg
http://img206.imageshack.us/img206/4694/gg072gq1.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/2498/gg074gi0.jpghttp://img406.imageshack.us/img406/1701/gg073wi6.jpg


http://img219.imageshack.us/img219/1612/gg075is5.jpg
Obrázek “http://img96.imageshack.us/img96/2470/gg60bj9.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Novinky

12. ledna 2007 v 19:06 | sway |  <----NOVINKY---->
brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-01brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-02brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-03brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-04brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-05brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-06brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-07brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-08brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-09brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-10brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-11brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-12brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-13brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-14brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-15brad angelina god grew tired of us brad-angelina-god-grew-tired-of-us-16

Angelina a Brad utíkají

12. ledna 2007 v 13:09 | sway |  <----NOVINKY---->
Ostře sledovaný pár Brad a Angelina plánují ve svém životě zásadní změnu.
Nejsledovanější pár Hollywoodu Brad Pitt (43) a Angelina Jolie (31) už jsou unavení z věčného cestování a chtějí se se svými dětmi Maddoxem (5), Zaharou (2) a Shiloh (8 měsíců) usadit a žít jako normální lidé rodinným životem.
Pro hvězdy jejich formátu je to ale skoro nemožné.
"Los Angeles je příliš posedlé celebritami a my chceme mít klid. Navíc to není dobré místo k výchově dětí," řekla Angelina, která doufá, že se jim podaří přestěhovat se do Washingtonu. Najdou tam klid? (mon)

Angelina straní Madovi a Zahaře

9. ledna 2007 v 20:01 | sway |  <----NOVINKY---->
Los Angeles - Angelina Jolie tvrdí, že chová ke svým třem dětem odlišné city. Obzvláště jsou jí prý blízké její adoptované ratolesti, protože měly velmi těžký život. Hollywoodská herečka má dvě adoptovaná děcka - pětiletého Maddoxe z Kambodže a dvouletou Zaharu z Etiopie - které její partner a herecký kolega Brad Pitt spoluadoptoval, a v květnu narozenou biologickou dcerku Shiloh Nouvel. "Myslím, že mnohem víc straním Madovi a Z, protože už toho tolik vytrpěli," řekla 31letá Jolieová časopisu Elle. "Shiloh je od okamžiku, kdy přišla na svět, tolik privilegovaná. Mám menší sklon soucítit s ní... Své druhé dvě děti jsem poznala, když jim bylo šest měsíců, byly to už osobnosti. Novorozeně je vlastně takové... no ano, takové nic! Ale teď už i ona začíná být osobnost," dodala."Uvědomuji si, že si musím dávat pozor na to, abych neignorovala její potřeby jen proto, že ti druzí dva jsou zranitelnější."

Angelina Jolie: Brad mě změnil

8. ledna 2007 v 15:32 | sway |  <----NOVINKY---->
Angelina Jolie: Brad mě změnil

Hollywoodská herečka, která zlomila srdce nejednomu slávnému muži, přiznává, že podlehla šarmu Brada Pitta (43). V otevřené spovědi pro magazín Elle Angelina Jolie (31) vyprávěla příběh společné lásky k otci svojí malé dcerky Shiloh.
Sílu, kterou americká herečka potřebovala po narození svojeho prvního dítěte, čerpala z Pitta. Ten změnil její názor na rodinu tak, jako to nedokázal žádný muž předtím.

"Brad ma změnil. Ve vztazích před ním sem si nikdy nemyslela, že by sem vůbec chtěla být těhotná," řekla pro módní časopis.

Půvabná herečka zahrnula svojeho současného partnera lichotkami "Je to starostlivý a inteligentný muž. Je neuvěřitelný otec, těch malých človíčků ."

Angelina Jolie: Dráždí věřící jako Panenka Marie

8. ledna 2007 v 15:21 | sway |  <----NOVINKY---->

img409/5931/madonnaangelinamu3.jpg

Angelina Jolie jako nová Panenka Marie pobuřuje křesťany ve Spojených státech.

Jde o nový kontroverzní obraz malířky Kate Kretz, která ztvárnila sice slavnou, ale dvakrát rozvedenou herečku (31) jako matku Ježíše Krista v nebi. Po svém boku má své dvě adoptované děti Maddoxe a a Zaharu jako anděly. Vlastní dceru Shiloh drží v náručí.
Obraz, který umělkyně malovala celých pět měsíců, je vystaven na Miamském uměleckém veletrhu.

Hlasujte pro obrázek měsíce ÚNOR

1. ledna 2007 v 15:56 | sway |  ♠ Obrázek měsíce

č.1

http://johnmurdoch.free.fr/images/public/avshepherd-ny-043.jpgč.2http://johnmurdoch.free.fr/images/public/avsmith-72.jpg


č.3


http://johnmurdoch.free.fr/images/public/prmskycpt-032.jpg

No těžké rozhodování Ang to na všech fotkách hrozně sluší!!!!


Obrázek měsíce leden

1. ledna 2007 v 15:49 | sway |  ♠ Obrázek měsíce
Obrázek měsíce LEDEN
Angelina Jolie

Otec, matka a bratr

1. ledna 2007 v 15:43 | sway |  Rodina *
OTEC:
 • Jméno: Jon Voight
 • Narozen: 29.prosince 1938 ve znamení Kozoroha
 • Místo narození: Yonkes,New York
 • Povolání: herec,opustil její matku, když bylo Angelině 1 rok
 • Hrál s Angií: Lookin' to get out,Tomb Raider
 • Zajímavost: jeho dědeček byl český imigrant
Ang se svým otcem Jonem Voightem

Kliknutím zobrazíte větší formát - Jon Voight se svou dcerou Angelinou Jolie
Jon Voight

MATKA:
 • Jméno: Marcheline Bertrand
 • Narozena: roku 1950
 • Povolání: bývalá herečka
http://ziggyweb.wz.cz/jolie/rodice/08.jpg

BRATR:

 • Jméno: James Haven Voight
 • Narozen: 11.května 1973 ve znamení Býka
 • Místo narození: Los Angeles, California, USA
 • Povolání: herec, režisér
 • Hrál s Angelinou: Gia,Hell's Kitchen,Sedmý hřích a 5 z jejích filmů režíroval.