Angelina Jolie: Beru antikoncepci, nejsem těhotná!-17.12 2006

18. prosince 2006 v 16:04 | Sway |  <----NOVINKY---->

Brad Pitt se vlastního syna zatím nedočká. Jeho partnerka Angelina Jolie vyvrátila všechny spekulace o tom, že je těhotná.

Před televizními kamerami označila tuto zprávu za hloupost, poněvadž prý každý den užívá hormonální antikoncepci a o dalšího vlastního potomka zatím nestojí. Jenže hollywoodský krasavec Brad netají své zklamání, že by rád pokračovatele rodu Pittů.
Představitelka filmové Lary Croft nechce vlastního potomka kvůli adoptivním dětem. Podle jejího názoru bude pro Maddoxe i Zaharu lepší, když další sourozenec bude rovněž adoptivní.
"Kdybych byla těhotná, nemohla bych přeci minulý večer pít víno! Ne, nejsem těhotná. A užívám antikoncepci. Dokonce jsem myslela, že jsem to již dávno předtím vyjasnila, že příští dítě budeme adoptovat. Je to pro mě velmi důležité, abych udržela rovnováhu, a jak to v mé rodině vnímají děti. Ano, máme Shiloh a je to báječná zkušenost, ale dalšího bratra či sestru pro naši rodinu chceme najít někde ve světě. Víte, otázky se znásobí, když máte rodinu smíšenou z několika ras. Kvůli rovnováze ras, je tady někdo jiný z Afriky pro Z? Je tady někdo jiný z Asie pro Mada? Shiloh se může vidět v Bradovi a ve mně. Co je nejlepší pro děti, když vyrůstají? My nechceme mít různé děti z různých zemí. To není to nejdůležitější," uvedla Angelina během rozhovoru v televizní show Good Morning America.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama