Angelina a Brad oslaví Vánoce během tří různých obřadů

20. prosince 2006 v 19:28 | Sway |  <----NOVINKY---->

Svou mnohonárodnostní rodinu chtějí Angelina Jolie a Brad Pitt učinit rovněž multikulturní.

Proto se rozhodli, že během vánočních svátků v Africe vytvoří pro své děti tři různé oslavy, které by odrážely zvyky z různých koutů světa.
První oslava bude patřit nejmladší Shiloh Nouvel, tedy biologické dceři hereckého páru. Druhou si užije nejstarší syn, pětiletý Maddox z Kambodže. Třetí Vánoce si vychutná téměř dvouletá Zahara z Etiopie.
"Zahara oslaví Vánoce podle tradic její země 8. ledna. S Maddoxem si užijeme vodní festival v buddhistickém stylu. Budeme se s nimi účastnit všeho společně," prozradila Angelina novinářům.
Obě adoptivní děti si však nejdříve budou moci užít tradiční Vánoce v americkém duchu. Pak přijdou na řadu tradiční pokrmy ze zemí, odkud adoptivní potomci pocházejí. "Nebudu mít problém připravit na sváteční tabuli i cvrčky a další hmyz," řekla zcela vážně filmová Lara Croft.
Podle všeho by měl nejkrásnější hollywoodský pár strávit Vánoce v Africe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 22. května 2007 v 16:15 | Reagovat

Ty jo????Já strašně miluju Bretta a ♥Angelinu.Jsou to moje nejjoblíbenější celebrity!Miluju jejich  filmy třeba jako Tom Rasider-Kolebka života to bylo taky hustý a nebo Mr and Mrs Smithovi...To byl zatím můj neklepší film který se kdy viděla.Těším se i na další a doufám že se Bratt a Angelinou nerozvedou.To by mě mrzelo..Tak ahojky☺☺☻♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama