Prosinec 2006


Angelina s Bradem strávili Vánoce s uprchlíky

27. prosince 2006 v 11:48 | sway |  <----NOVINKY---->

Angelina s Bradem strávili Vánoce s uprchlíky


26. prosince 2006
Několik týdnů média spekulovala o tajné svatbě Angeliny Jolie a Brada Pitta, která se měla uskutečnit právě o Vánocích. Nic takového se ale nestalo, hvězdný herecký pár prý veselku neplánuje a Štědrý den strávil v kostarické metropoli ve společnosti kolumbijských uprchlíků.
Angelina s Bradem nejprve rozdělovali vánoční dárky běžencům, potom se sešli se zástupci kostarické vlády. V San José také navštívili několik obchodů a pekáren.
"Konflikt v Kolumbii je největší humanitární tragédie na americkém kontinentu, avšak navzdory tomu mu mezinárodní společenství věnuje jen velmi malou pozornost," postěžovala si herečka a velvyslankyně Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.
"Svět na vás ale zcela nezapomněl," upozornila však kolumbijské uprchlíky v zahraničí i miliony těch, kteří se stali uprchlíky ve vlastní zemi. Vyzvala současně svět, aby uprchlíky lépe přijímal.
V kostarických městech nalezlo azyl 11 500 uprchlíků, z nichž asi 10 500 přišlo z Kolumbie. Ozbrojený konflikt v Kolumbii, který trvá fakticky už čtyři desítky let, vyhnal z domovů na tři miliony lidí a dalšího půl milionu uteklo do jiných zemí regionu, především Ekvádoru a Kostariky.
V posledních pěti letech Angelina Jolie navštívila nejméně 25 zemí na pěti kontinentech, čímž se zařadila mezi hollywoodské celebrity, které se nejvíce angažují v obraně lidských práv a těch nejchudších lidí.


Kliknutím zobrazíte větší formát - Angelina Jolie a Brad Pitt strávili Vánoce v kostarické metropoli ve společnosti kolumbijských uprchlíků

Kliknutím zobrazíte větší formát - Angelina Jolie a Brad Pitt strávili Vánoce v kostarické metropoli ve společnosti kolumbijských uprchlíků

Kliknutím zobrazíte větší formát - Angelina Jolie a Brad Pitt strávili Vánoce v kostarické metropoli ve společnosti kolumbijských uprchlíků


Kambodža- Vánoční nákupy

24. prosince 2006 v 16:17 | Sway |  <----NOVINKY---->
2 fotky ještě z Kambodže:
VÁNOČNÍ NÁKUPY:
Další z nákupu:

Vánoce

23. prosince 2006 v 17:59 | Sway |  <----NOVINKY---->
Lidičky,
chtěla bych Vám za sebe popřát ty nejhezčí Vánoce jaké si jen můžete přát.přeji Vám ty nejhezčí dárečky o které ste si napsaly Ježíškovi☺Ať Vám dají dárečky o které opravdu stojíte...taky Vám přeji spoustu lásky do Nového Roku a prostě všeho dobrého,protože vím že Vy si to zaloužíte a sem moc ráda že Vás mám.
Vaše Sway


Pitt a Jolie: Svátky třikrát jinak

21. prosince 2006 v 12:36 | Sway |  <----NOVINKY---->

Pitt a Jolie: Svátky třikrát jinak


Los Angeles - Hned třikrát oslaví Vánoce herecký pár Angelina Jolie a Brad Pitt se svými adoptivními dětmi. Chtějí respektovat tradice kultur, ve kterých se děti narodily. Hvězdný pár si osvojil nyní pětiletého Maddoxe narozeného v Kambodži a roční Zaharu, která pochází z Etiopie. "Pro Zaharu jsou Vánoce 8. ledna, Maddox zase slaví buddhistický vodní festival," vysvětluje Angelina Jolie. "Do toho všeho se s nimi pouštíme," dodává. Jednatřicetiletá Jolie s o 12 let starším Pittem mají také biologickou dcerušku Shiloh Nouvel, která se narodila letos koncem května během jejich pobytu v africké Namibii.

Hlasujte

20. prosince 2006 v 19:30 | sway |  <----NOVINKY---->
Odkaz:ZDE
V rubrice soutěže s podtitulem Soutěž o nej blog!! - Začínáme hlasovat pro mě můžete o zítřka 20.12 2006 od 11:00 hod!!!

Soutěž o nej blog!! - Začínáme!!DÍKY!!


Angelina Jolie: Na Vánoce budeme mít cvrčky

20. prosince 2006 v 19:29 | sway |  <----NOVINKY---->

Angelina Jolie: Na Vánoce budeme mít cvrčky

18. 12. 2006
LOS ANGELES - Angelina Jolie o sobě tvrdí, že je přísná matka a dbá na to, aby její syn Maddox věděl naprosto vše o Kambodži, odkud pochází. Nejde jen o historii země, ale také o zvyky a především kulinářské speciality. Na Vánoce si tak vedle tradičních pochutin dopřejí i cvrčky a šváby.

Angelina ke své nedávné návštěvě Kambodže řekla: "Bylo to poprvé, kdy měl Mad rozum z toho, co se kolem něj vlastně děje. Vzali jsme ho večer do restaurace a poprvé v životě měl před sebou talíř s cvrčky. Docela mu chutnalo."

Jenže hollywoodská herečka nechce zůstat za svým synem pozadu, a tak se láduje kambodžskými specialitami také. Před časem si dopřála šváby a larvy včel. Dokonce se naučila tyto vysoce proteinové delikatesy sama vařit. "Nebudu mít problém připravit na sváteční tabuli i cvrčky a další hmyz," řekla zcela vážně filmová Lara Croft.

Angelina a Brad oslaví Vánoce během tří různých obřadů

20. prosince 2006 v 19:28 | Sway |  <----NOVINKY---->

Svou mnohonárodnostní rodinu chtějí Angelina Jolie a Brad Pitt učinit rovněž multikulturní.

Proto se rozhodli, že během vánočních svátků v Africe vytvoří pro své děti tři různé oslavy, které by odrážely zvyky z různých koutů světa.
První oslava bude patřit nejmladší Shiloh Nouvel, tedy biologické dceři hereckého páru. Druhou si užije nejstarší syn, pětiletý Maddox z Kambodže. Třetí Vánoce si vychutná téměř dvouletá Zahara z Etiopie.
"Zahara oslaví Vánoce podle tradic její země 8. ledna. S Maddoxem si užijeme vodní festival v buddhistickém stylu. Budeme se s nimi účastnit všeho společně," prozradila Angelina novinářům.
Obě adoptivní děti si však nejdříve budou moci užít tradiční Vánoce v americkém duchu. Pak přijdou na řadu tradiční pokrmy ze zemí, odkud adoptivní potomci pocházejí. "Nebudu mít problém připravit na sváteční tabuli i cvrčky a další hmyz," řekla zcela vážně filmová Lara Croft.
Podle všeho by měl nejkrásnější hollywoodský pár strávit Vánoce v Africe.

Hlasujte pro mě!!!!

19. prosince 2006 v 22:00 | sway |  <----NOVINKY---->
Odkaz:ZDE
V rubrice soutěže s podtitulem Soutěž o nej blog!! - Začínáme hlasovat pro mě můžete o zítřka 20.12 2006 od 11:00 hod!!!

Soutěž o nej blog!! - Začínáme!!


Angelina Jolie drží děti zkrátka

19. prosince 2006 v 15:43 | Sway |  <----NOVINKY---->

Angelina Jolie drží děti zkrátka

Angelina a Brad se svými roztomilými dětmi Maddoxem, Shiloh Nouvel a Zaharou
Angelina a Brad se svými roztomilými dětmi Maddoxem, Shiloh Nouvel a Zaharou
Pondělí 18.12. 2006, 11:00
Hollywoodský pár číslo jedna Angelina Jolie (31) a Brad Pitt (43) vyrazili se svými roztomilými potomky na piknik.
Při té příležitosti se Angelina rozpovídala o svém vztahu ke svým adoptivním dětem a své biologické dceři Shiloh Nouvel
(7 měsíců), kterou má se svým životním druhem Bradem Pittem.
Herečka se přiznala, že je velmi tvrdá matka a drží své děti hodně zkrátka. Naopak Brad své děti velmi rozmazluje.
V každém případě je ale Angelina na své děti moc hrdá, a jak sama prozradila, jsou pro ni středobodem vesmíru.
"Brad má velmi blízko k Maddoxovi (5), Zahara (1) je zase moje holčička. Oba jsou naprosto rozdílné osobnosti. Maddox je velmi tichý a vše si dopředu promýšlí. Zato naše dcerka Zahara je živé stříbro. Přestože si jako miminko prožila hodně zlého, roste z ní okouzlující a velmi veselá bytost," hrdě popsala charaktery svých adoptivních dětí Angelina.
"Sama ze své zkušenosti dobře vím, jak je těžké vyrůstat ve filmovém prostředí. Oba moji rodiče jsou totiž také herci. Udělám tedy vše pro to, aby z mých dětí vyrostli dobří lidé," vyslovila své přání herečka. (jc)

Angelina Jolie: Beru antikoncepci, nejsem těhotná!-17.12 2006

18. prosince 2006 v 16:04 | Sway |  <----NOVINKY---->

Brad Pitt se vlastního syna zatím nedočká. Jeho partnerka Angelina Jolie vyvrátila všechny spekulace o tom, že je těhotná.

Před televizními kamerami označila tuto zprávu za hloupost, poněvadž prý každý den užívá hormonální antikoncepci a o dalšího vlastního potomka zatím nestojí. Jenže hollywoodský krasavec Brad netají své zklamání, že by rád pokračovatele rodu Pittů.
Představitelka filmové Lary Croft nechce vlastního potomka kvůli adoptivním dětem. Podle jejího názoru bude pro Maddoxe i Zaharu lepší, když další sourozenec bude rovněž adoptivní.
"Kdybych byla těhotná, nemohla bych přeci minulý večer pít víno! Ne, nejsem těhotná. A užívám antikoncepci. Dokonce jsem myslela, že jsem to již dávno předtím vyjasnila, že příští dítě budeme adoptovat. Je to pro mě velmi důležité, abych udržela rovnováhu, a jak to v mé rodině vnímají děti. Ano, máme Shiloh a je to báječná zkušenost, ale dalšího bratra či sestru pro naši rodinu chceme najít někde ve světě. Víte, otázky se znásobí, když máte rodinu smíšenou z několika ras. Kvůli rovnováze ras, je tady někdo jiný z Afriky pro Z? Je tady někdo jiný z Asie pro Mada? Shiloh se může vidět v Bradovi a ve mně. Co je nejlepší pro děti, když vyrůstají? My nechceme mít různé děti z různých zemí. To není to nejdůležitější," uvedla Angelina během rozhovoru v televizní show Good Morning America.


Brad Pitt filmografie

16. prosince 2006 v 23:47 | sway |  Brad Pitt (přítel) *
2006
Benjamin Button


Chad Schmidt


Babel


Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford)
2005
Mr. & Mrs. Smith
2004
Dannyho parťáci 2 (Ocean's Twelve)


Trója (Troy)
2003
Sinbád: Legenda sedmi moří (hlas) (Sinbad: Legend of the Seven Seas)
2002
Milujte svého zabijáka (Confessions of a Dangerous Mind)


Hollywood, Hollywood (Full Frontal)
2001
Dannyho parťáci (Ocean's Eleven)


Spy Game


Mexičan (The Mexican)
2000
Podfu(c)k (Snatch.)
1999
Klub rváčů (Fight Club)
1998
Seznamte se, Joe Black (Meet Joe Black)
1997
The Dark Side of the Sun


Sedm let v Tibetu (Seven Years in Tibet)


Tichý nepřítel (The Devil's Own)
1996
Spáči (Sleepers)
1995
12 opic (Twelve Monkeys)


Sedm (Se7en)
1994
Legenda o vášni (Legends of the Fall)


Interview s upírem (Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)


Favorit (The Favor)
1993
Pravdivá romance (True Romance)


Kalifornia
1992
Teče tudy řeka (A River Runs Through It)


Senzační svět (Cool World)


Contact
1991
Johnny Suede


Thelma a Louise (Thelma & Louise)


Cestou necestou (Across the Tracks)


Odvážné příběhy (TV) (Two-Fisted Tales)
1990
"Glory Days" (TV seriál)


Smrt přišla brzy (TV) (Too Young to Die?)


The Image (TV)
1989
Cutting Class


Bláznivá spolubydlící (Happy Together)
1988
A Stoning in Fulham County (TV)
1987
"Another World" (TV seriál)


Less Than Zero


No Man's Land

Brad Pitt životopis

16. prosince 2006 v 23:46 | Sway |  Brad Pitt (přítel) *

Brad Pitt

Herec

Datum narození:18.12.1963 Místo narození:Shawnee, Oklahoma, USA Znamení: StřelecBrad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.

Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.

Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.

Vysoce ceněný režisér Ridley Scott jej obsadil do deanovské role floutka, který ve feministickém roadmovie Thelma a Louise dá Geeně Davisové poznat její první orgasmus a zároveň, jaké to je nechat se okrást o všechny peníze. Následovala hlavní role mladíka toužícího se přiblížit svému rokenrolovému idolu ve snímku Johnny Suede a film The Favor. Pak už vedla Pittova cesta pouze od úspěchu k úspěchu.

V Senzačním světě měl za partnerku Kim Basingerovou, režíroval ho Robert Redford v kritiky opěvovaném a zároveň vysoce diváckém dramatu Teče tudy řeka, čistě záporná role psychopata jej zbavila svazující nálepky milovníka a Interview s upírem mu konečně po boku Toma Cruise poskytlo status superhvězdy. Ten následující trháky jako Legenda o vášni, Sedm a Dvanáct opic (byl za ně nominován na Zlatý glóbus i Oscara) jedině potvrdily.

Brad Pitt se stal jedním z divácky nejpřitažlivějších mladých herců v Hollywoodu a People Magazine jej označil za Nejvíc sexy ze všech žijících mužských idolů.

Angelina poprvé promluvila o svém vztahu k Pittovi

15. prosince 2006 v 11:56 | Sway |  <----NOVINKY---->
Jedna z nejkrásnějších žen Hollywoodu Angelina Jolie poprvé promluvila o svém vztahu k Bradu Pittovi. A také o jeho bývalé ženě Jennifer Anistonové!

ednatřicetiletá kráska tvrdí, že si s Pittem začala až poté, co jeho manželství s Anistonovou zkrachovalo.
Podle Angeliny se mezi ní a Bradem vyvinulo přátelství při natáčení akční komedie Mr. & Mrs. Smith v roce 2004. "Ať už jsme natáčeli scénu nebo cvičili zacházení se zbraní, cokoli jsme dělali spolu, dokázali jsme si skvěle užít. Stali jsme se prostě párem. Skutečně, do konce natáčení nám nedošlo, že by to mohlo být něco víc, než co jsme si byli ochotni sami připustit," svěřila se herečka magazínu Vogue.
Pitt a Anistonová se rozešli v lednu 2005 a v květnu téhož roku paparazzi Brada a Angelinu vyfotografovali na společné dovolené v Keni. Potvrdily se tak spekulace médií, že je pojí víc než jen pouhé přátelství.
Dodnes se prý Angelina cítí před Jennifer Anistonovou nepatřičně. Ráda by se s ní ale sešla a všechno probrala. Jednou se už dokonce skutečně potkaly, nebylo to ale setkání, jaké by si představovala. "Když jsme se během jednoho natáčení náhodou míjely, řekly jsme si ´ahoj´ a potřásly si rukou. Nebyl to ten typ schůzky, při které bychom si popovídaly. Uvítala bych, kdyby se se mnou chtěla sejít."
Jolie dále prozradila, že při jejím rozhodování, zda založit s Bradem Pittem rodinu, sehrál zásadní roli její adoptovaný pětiletý syn Maddox. "Hráli jsme si na podlaze hotelového pokoje s autíčky a on najednou najednou řekl Bradovi poprvé ´táto´, bylo to úžasné! Oba jsme to slyšeli a nic jsme neříkali, jen jsme se jeden na druhého podívali. Byl to zřejmě ten rozhodující moment, v němž jsme se rozhodli, že budeme rodina," uvedla filmová hvězda, která má s Pittem sedmiměsíční dcerku Shiloh a kromě Maddoxe ještě dvouletou Zaharu z Etiopie.

Angelina si to chce s Jenny vyříkat

15. prosince 2006 v 0:29 | Sway |  <----NOVINKY---->
Hollywoodská hvězda Angelina Jolie by si ráda mezi čtyřma očima popovídala s hereckou kolegyní Jennifer Aniston. Chtěla by ji prý ujistit, že si s jejím manželem Bradem Pittem začala pletky až poté, co jejich manželství zkrachovalo. Podle Jolieové se mezi ní a Pittem vyvinulo pevné přátelství při natáčení akční komedie Mr. & Mrs. Smith v roce 2004. Pitt a Anistonová se rozešli v lednu 2005 a v květnu téhož roku paparazzi Brada a Angelinu vyfotografovali na společné dovolené v Keni. Potvrdily se tak spekulace médií, že je pojí víc než jen pouhé přátelství. Jolieová se s Anistonovou krátce setkala během natáčení akční komedie, podle ní to ale nebylo setkání, jaké by si představovala.

"Když jsme se míjely, řekly jsme si 'ahoj' a potřásly si rukama. To nebyla žádná schůzka, při které bychom si popovídaly. Uvítala bych, kdyby se rozhodla se se mnou sejít," řekla k tomu 31letá Angelina.


Sice to k tématu moc nepatří Very Happy , ale při čtení článku jsem si na to vzpomněla, tak to sem musim hodit (pokud třeba ještě někdo neviděl, páč je to už staršího data) - kdysi v magazínu People (rok 2005) proběhlo srovnání stylu oblékání Angie a Jennifer:


Z Kambodže

14. prosince 2006 v 16:51 | Sway |  <----NOVINKY---->
Časopis Hello (Kambodža) exkluzivně!(pro zvětšení klikni):

Ještě z premiéry(Angií s Mattem Damonem):
Larry King Live (rozhovor-úryvek):
Larry King:Chystáš,vstoupit do stavu manželského?
Angelina:Ne...
Larry King:Přeji si,abys byla šťastná.Někdo řekl,že plánujete na Vánoce svatbu v jižní Africe.?
Angelina:(smích) Ne...
Larry King:Prodávali jste fotky vašeho dítěte.
Angelina:Ano,pro charitu.
Larry King:Oh,ty peníze šli pak na charitu?
Angelina:Paparazzi hodlají získat fotky mých dětí,ale my děláme tak,aby ty peníze nešli fotoreportérům ale na charitu.
.........atd.

V Kambodži

13. prosince 2006 v 13:44 | Sway |  <----NOVINKY---->

Z Kambodže

Odpovědět s citátem