Angelina Jolie zuří, Brad bude hrát ve filmu s bývalkou Gwyneth Paltrowovou-3.11 2006

4. listopadu 2006 v 11:40 | Půťa |  <----NOVINKY---->

Angelina Jolie zuří, Brad bude hrát ve filmu s bývalkou Gwyneth Paltrowovou

//<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanek">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(1141, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]> //<![CDATA[ HTMLzahlavi = '<div class="reklama-clanekrect">'; HTMLzapati = '<\/div>'; IM_pozice(6518, HTMLzahlavi, HTMLzapati); //]]>

Nedávno se prý rozzlobila na partnera Brada Pitta za to, že neodmítl roli v novém filmu, v němž má hrát také jeho bývalá přítelkyně Gwyneth Paltrowová.

Jenže hollywoodský idol žen i mužů prý dokonce svou blonďatou expartnerku pro roli ve snímku Dirty Tricks prosadil.
Angelina se obává, že je Gwyneth příliš okouzlující osobnost, takže úzká spolupráce může mezi ní a Bradem oživit vzájemnou přitažlivost. Není divu, že se filmová Lara Croft obává. Sama totiž rozbila Pittovi manželství s Jennifer Anistonovou při natáčení filmu Pan a paní Smithovi.
"Angelina není z toho vůbec nadšená. Ve skutečnosti je vystrašená a tají to. Konec vztahu totiž docela bolel jak Brada, tak Gwyneth. Oba se z toho dlouho vzpamatovávali a Angie cítí, že ho to nikdy nepustilo úplně," svěřil nejmenovaný zdroj magazínu In Touch Weekly.
Pitt randil s Paltrowovou celkem tři roky, dokonce se 20. prosince 1996 zasnoubili, ale již o rok později oznámili světu rozchod. Gwyneth se v prosinci 2003 provdala za zpěváka Chrise Martina, s nímž má dvě děti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama