Angelina zkolabovala v Indii

26. října 2006 v 10:33 | Půťa |  <----NOVINKY---->
Sexsymbol Angelina Jolieová v Indii zažívá těžké chvíle. Svůdná hollywoodská hvězda tady totiž během natáčení filmu A Mighty Heart nezvládá stres. Ve vypjaté chvíli během silné emocionální scény se zhroutila. Podle zdrojů z natáčení prý do mdlob upadla již třikrát.
25.10. 2006 16:16

LOS ANGELES - "Angelina byla uprostřed filmování, když se něco stalo. Ta scéna z 10. října byla příliš emocionální. Její postava Marianne Pearlová zjistila, že její manžel a novinář Daniel Pearl byl zabit teroristy z Pakistánu. Doslova se složila přímo na scéně," prozradil člen filmového štábu novinářům.

Podle zpráv poprvé Jolieová omdlela 8. října ve chvíli, kdy ji, Pitta a pětiletého syna Maddoxe přepadl na rikše bulvární fotograf. Jakmile ujeli dotěrnému paparazzi do hotelu, složila se herečka na podlahu. Následující ráno prý omdlela znovu, když od Pitta vstávala z postele.

Ačkoli půvábnou herečku v Indii její partner doprovází, vypadá Jolieová sklesle a pohuble. Ztráta vědomí by mohla odkazovat rovněž na časnou fázi těhotenství. Není tajemstvím, že Pitt i Jolieová chtějí svou rodinu rozšiřovat. A Brad touží po vlastním synovi.


Angelina Jolie
Upravená Angelina Jolie na prvním snímku z filmu A Mighty Heart.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Půťa (web) Půťa (web) | E-mail | 26. října 2006 v 10:37 | Reagovat

Na tomhle snímku jí to sluší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama