Říjen 2006

Bradovi a Angelině hrozí Al Kajdá zabitím-31.10 2006

31. října 2006 v 21:59 | Půťa |  <----NOVINKY---->
LONDÝN - Několik bezpečnostních expertů a tajných agentů muselo urychleně odcestovat do indického města Pune, kde Angelina Jolie natáčí životopisný film o novináři Danielu Pearlovi. Podle všeho hrozí Al Kajdá a další organizace hollywoodskému páru zabitím. Zvláště pakistánským extrémistům se nelíbí téma filmu.

"Tito bývalí členové SAS přijeli, aby pomohli amerických bodyguardům hlídat obě celebrity a jejich tři děti. Také úřady se obávají, že jim hrozí skutečné nebezpečí a stanou se terčem teroristického útoku," prozradil informátor listu National Enquirer.

Film vypráví skutečný příběh o životě a smrti novináře Daniela Pearla, jenž světu přinášel informace o terorismu v Pákistánu. Štáb chtěl natáčet přímo u tohoto severního souseda Indie, ale nakonec raději přesídlili do indického Pune.

"Byl jsem jednou v Amsterdamu a chtěl jít večer do města. Byli tam chlapi, kteří se dobře bavili na ulici před barem. Já jsem řekl, promiňte, a chtěl jsem se jim vyhnout na ulici, ale oni začali řvát: ´Ty zasranej Američane. My tě doprdele zabijeme.´ Nikdy jsem se s ničím podobným tváří v tvář nesetkal. Ale je to odpověď na to, jak naši zemi vnímají v zahraničí," posteskl si Pitt nad tím, že pro Američany není v zahraničí bezpečno

Video

28. října 2006 v 20:20 | Půťa |  Videa *

Angelina Jolie SHISEIDO


Tohle je pěkný!
Angí malá:
Angií v show
Premiéry s Angií:

Rozhovor s Angií

Tak jak sem slíbila nový vzhled

28. října 2006 v 20:17 | Půťa |  ♠ Novinky na blogu
Doufám že se líbí!!!!

Angelina a Brad adoptují sirotka jménem India-27.10 2006

28. října 2006 v 11:37

Angelina a Brad adoptují sirotka jménem India


27. října 2006 14:39Jako by toho nebylo dost s Madonnou, rozhodla se Angelina Jolie opět vzbudit pozornost, jak jinak než adopcí sirotka.
Během natáčení filmu v indickém Pune se s přítelem Bradem Pittem porozhlédla v okolních sirotčincích a údajně už rozjela další adopci malého Inda. Podle zdrojů z britského Daily Mail Angelina odepsala první potřebné dokumenty.
"Doufají, že si to dítě budou moci přivézt domů už letos na Vánoce. Brad by raději chlapce a ne staršího než 18 měsíců," citoval nejmenovaný zdroj list Daily Mail.
Americký magazín Globe pak přišel s výpovědí další osoby: "Ať už si zvolí jakékoli dítě, rádi by ho pojmenovali India, aby tak uctili jeho domov." Dalšího adoptivního potomka si podle všeho vyhlédli v sirotčinci Priva Darshini.
Herečka se nechala slyšet, že by ráda adoptovala děti ze všech koutů světa. V roce 2002 za svého přijala dnes pětiletého kambodžského chlapce Maddoxe. Loni adoptovala africkou oběť AIDS, dnes téměř dvouletou Zaharu. S Bradem letos v květnu přivedli na svět holčičku Shiloh Nouvel. Pitt pak obě partnerčiny děti adoptoval rovněž.

Angelina a Brad: Nouzové přistání-27.10 2006

28. října 2006 v 11:35 | Půťa |  <----NOVINKY---->
Dillí - Hollywoodský herecký pár Angelina Jolie a Brad Pitt se v Indii dostal do potíží kvůli přistání svého vrtulníku v areálu hotelu. Jolieová a Pitt v Indii natáčejí film o americkém novináři Danielu Pearlovi, který byl před čtyřmi lety unesen a zavražděn v Pákistánu. Vrtulník s oběma herci měl prý potíže a musel přistát nouzově. Najatá posádka si k tomu vybrala přistávací plochu luxusního hotelu v Džódhpuru v pouštním státě Rádžasthánu, i když k tomu nedostala povolení. Zatím není jasné, jaký postih nájemce stroje čeká.

Základní informace o UNHCR

27. října 2006 v 21:18 | Půťa |  UNHCR *
UNHCR (Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky)
Základní informace

Od roku 1951 UNHCR pomáhá lidem na celém světě, kteří byli donuceni opustit své domovy. Bezprizorním lidem poskytuje útočiště - ubytování, jídlo, vodu a léky a pomáhá jim najít domov v jiné zemi, nebo při návratu do domovů. Během pěti desítek let se stalo jednou z nejdůležitějších humanitárních organizací na světě - za dobu své existence pomohlo přibližně 50 milionům lidí začít nový život. V současnosti se stará ve 116 zemích o přibližně 19,2 milionů lidí.
Sídlo UNHCR je v Ženevě, ve Švýcarsku, ovšem jeho kanceláře se nacházejí i v dalších 116 zemích světa. Více než 80 procent z 6 540 zaměstnanců UNHCR pracuje v terénu, často v odlehlých oblastech světa v těžkých a nebezpečných podmínkách. Za svoji humanitární práci si UNHCR dvakrát vysloužilo Nobelovu cenu míru.
Současným Vysokým komisařem Organizace spojených národů pro uprchlíky je António Guterres, bývalý portugalský premiér, který se ujal funkce v červnu 2005.
Vyslanci dobré vůle
UNHCR začalo spolupracovat s vyslanci dobré vůle na začátku 80. let 20. století, když byli poprvé jmenováni Richard Burton a James Mason, aby aby informovali média o uprchlících objevovali se na společenských akcích spojených s uprchlíky.
Dnes spolupracuje UNHCR s pěti vyslanci různých profesí a původu, kteří využívají svého talentu a času, aby hájili práva uprchlíků: Barbara Hendricks (jmenována v roce 1987), Adel Imam (2000), Angelina Jolie (2001), Giorgio Armani (2002), Julien Clerc (2003) a George Dalaras (2006).
Vyslanci dobré vůli předávají poselství respektu a soucitu s uprchlíky na veřejnosti velmi působivým způsobem, dostává se jim obrovské pozornosti na společenských akcích, v televizních show, rozhlasových interview a v časopisech. Účinně využívají své výsady vystupování v masmédiích a při dalších příležitostech, aby se vyjadřovali k problémům uprchlíků, kteří jsou často oběťmi zapomenutých humanitárních krizí a kteří se setkávají s předsudky způsobenými nedostatkem informací. Vyslanci dobré vůle vyjadřují svou podporu uprchlíkům také na setkáních s politickými představiteli, diplomaty a učiteli.

Vyslankyně dobré vůle:Angelina Jolie

27. října 2006 v 21:16 | Půťa |  UNHCR *
Angelina Jolie

Vyslankyně dobré vůle

Od roku 2001 cestuje známá americká herečka Angelina Jolieová po světě, aby pomohla uprchlíkům. Pracovala společně s terénními pracovníky UNHCR a pomáhala uprchlíkům ve více než 20 zemích.
Práce vyslankyně dobré vůle
Začátkem roku 2001 se Angelina Jolieová obrátila na Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) s dotazem, jak by mohla uprchlíkům pomáhat. Chtěla se dozvědět něco víc o humanitárních operacích. Krátce po absolvování informativních schůzek v UNHCR ve Washingtonu se vydala do Pobřeží slonoviny, Tanzánie a Sierry Leone, kde strávila několik týdnů setkáváním s uprchlíky a prací s terénními pracovníky UNHCR.
V červenci 2001 procestovala s UNHCR Kambodžu a v srpnu strávila týden s afghánskými uprchlíky v Pákistánu.

27. srpna 2001 byla Jolieová jmenována velvyslankyní dobré vůle UNHCR. Přijala odpovědnost za setkávání s uprchlíky pěti kontinentů a za prosazování ochrany uprchlíků na celém světě.

Jolieová už přes pět let cestuje s UNHCR do odlehlých a zpustošených končin, setkává se s uprchlíky a terénními pracovníky ve dvacítce zemí a regionů. Mezi oblastmi, které navštívila, jsou Sierra Leone, Tanzánie, Pobřeží slonoviny, Pákistán, Kambodža, Thajsko, Ekvádor, Keňa, Namíbie, Kosovo, Srí Lanka, Ruská federace, Jordánsko, Egypt, Čad, súdánský region Dárfúr a Libanon.

Během několika cest si vedla deník. Deníky z prvních čtyř cest vyšly před dvěma lety knižně jako "Záznamy z cest: návštěvy u uprchlíků v Africe, Kambodži, Pákistánu a Ekvádoru" (říjen 2003, Simon and Schuster) (viz v angličtině Notes from My Travels).

Její novější deníky z cest za uprchlíky publikoval UNHCR na svých mezinárodních internetových stránkách, přečíst si je můžete v angličtině zde.

V říjnu 2003 bylo Angelině Jolieové uděleno vůbec první ocenění Citizen of the World, o němž rozhoduje Asociace korespondentů OSN (UNCA) v New Yorku. Asociace vyzdvihla práci Angeliny Jolieové jako velvyslankyně dobré vůle UNHCR. Za záslužné označila to, jak Jolieová obrací pozornost světových sdělovacích prostředků na zapomenuté uprchlické krize.

Kromě práce v terénu je Jolieová zapálenou obhájkyní práv uprchlíků, která připomíná v mnoha zemích na osobních schůzkách představitelům tamních vlád. Aktivně spolupracuje se školami tím, že propaguje vzdělávací materiály UNHCR. Poslední čtyři roky působila ve Spojených státech jako čestná patronka výroční soutěže o nejlepší školní plakát ke Světovému dni uprchlíků a v roce 2004 byla čestnou patronkou řecké školní soutěže o nejlepší esej na téma problému uprchlictví, na níž se podílelo řecké ministerstvo školství.

Jolieová se každoročně 20. června účastní Světového dne uprchlíků, moderuje veřejné akce a poskytuje sdělovacím prostředkům rozhovory, v nichž vyslovuje své znepokojení nad osudem uprchlíků. 16. června 2004 ve Washingtonu slavnostně zahájila pětidenní sérii akcí ke Světovému dni uprchlíků společně s představiteli UNHCR, tehdejším americkým ministrem zahraničí Colinem Powellem a několika dalšími vysokými představiteli americké vlády. Jolieová ve Spojených státech společně s UNHCR prosazuje a zaštiťuje projekt, který má zajistit samostatně přijíždějícím nezletilým žadatelům o azyl asistenci a právní pomoc.

Bezprostředně poté odletěla do Barcelony na akce Světového dne uprchlíků se zástupci UNHCR a mnoha váženými hosty. Akce probíhaly v kontextu Barcelonského fóra. 20. června 2004 byla čestným hostem na slavnostním předávání cen Nansen Refugee Awards v barcelonském Palau.

V lednu 2005 se Angelia Jolieová zúčastnila výročního zasedání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu. Na panelových seminářích vedla diskuse o možnostech pomoci velkých společností při řešení nelehkého údělu uprchlíků na celém světě. Zdůrazňovala významnou roli, jakou může soukromý sektor sehrát při odstraňování bezmoci uprchlíků tím, že podpoří rozvoj jejich znalostí a dovedností a zajistí, že se stanou pozitivními aktéry rozvoje společnosti.

V březnu 2005 byla s generálem Colinem Powellem čestným hostem na slavnostní večeři pořádané organizací USA for UNHCR a Kuvajtsko-americkou nadací. Večeře vynesla 1 milion dolarů pro irácké ženy a děti, které stihl osud uprchlíků. Při této příležitosti Jolieová oznámila zprovoznění nového Národního centra pro děti uprchlíků a přistěhovalců. Při následných schůzkách s americkými zákonodárci v Kongresu znovu obhajovala právo samostatně přijíždějících dětí žádat o azyl ve Spojených státech.

15. června 2005 Jolieová zahájila ve Washingtonu početné akce Světového dne uprchlíků společně s ministryní zahraničí Condoleezzou Riceovou a hoteliérem Paulem Rusesabaginou, který v době genocidy ve Rwandě v roce 1994 poskytl ochranu lidem prchajícím před vražděním. V Kongresu se také sešla s americkými senátory a žádala je o podporu pro naléhavě nutné operace na pomoc pro uprchlíky a jejich ochranu.

Angelina Jolieová je sice oceňována jako zanícená obhájkyně uprchlíků, ale je také štědrou dárkyní do rozpočtu UNHCR. Darovala prostředky mnoha terénním operacím v Africe, Asii, na Blízkém východě, na Balkáně a na americkém kontinentu. Bývá často prvním soukromým dárcem, který zareaguje na prosby UNHCR o finanční dary pro mimořádné případy a zapomenuté uprchlické krize na různých místech planety. Když jede na pracovní cesty s UNHCR, hradí si sama veškeré výdaje. Rovněž si sama financuje náklady spojené s aktivitami kolem Světového dne uprchlíků a s dalšími podobnými projekty na pomoc uprchlíkům. Tyto její příspěvky už značně převýšily 3 miliony dolar

Krásné fotky celé rodinky

26. října 2006 v 23:10 | Půťa |  ♣ Hezký fotky
Fotečky ze začátku tohoto roku, 2006.
Maddox chodí do školy a Brad se prý o něho s láskou stará vyzvedává ho ze školy, nosí mu školní tašku ...
Angie se stará o Zaharu Very Happy


Rodinka Jolie-Pitt byla v únoru 2006 v Paříži.Angie, Brad, Maddox a Zahara v listopadu 2005 na pláži v Malibu, Kalifornie Very Happy :


Angie a Brad v Malibu nakupují vánoční stromeček, prosinec 2005.


Horská chata v kanadské divočině, kterou si Angie a Brad pronajali v listopadu 2005, aby rodinka Jolie-Pitt byla pohromadě mezitím co Brad natáčel svůj nový film 'The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford'.


Brad měl první hodiny létání v řijnu 2005. Brad zaplatil 5 000 liber za 40 hodin létání. (Angie už svojí licenci na létání má Very Happy, Brad nyní také Laughing )Angie a její soukromý letoun + Angie, Brad a děti strávili v březnu 2006 několik dní na Cote d'Azur + Brad, Angie a Maddox ve Francii, srpen 2005 + Angie, Brad a Maddox nakupují

Pěkný fotky se Zaharou

26. října 2006 v 23:06 | Půťa |  ♣ Hezký fotky
Angelina adoptovala Zaharu, původem z Etiopie, v létě 2005.

Poprvé, kdy Angie vzala Zaharu na veřejnost. Červenec 2005, Los Angeles.Tohle je tak roztomilýZahara vyhrála cenu, udělovanou prestižním britským časopisem Hello, za nejskvělejší jméno roku 2005! (Originalita, krása ... Wink)

Článek z časopisu Hello :Další krásné fotky Zahary (někdy s Maddoxem) z roku 2005.


Zahara z roku 2006 (To nám to ta holka pěkně vyrostla)


Brad a Zahara - krásná dvojka


Zahara je už velká Very Happy Chodí, leze Laughing (Fotky z 10.června 2006, Los Angeles - na fotkách je Holly, pomocnice Angie) Maddox má super fáro Wink


Zahara se učí papat Laughing


Její autogramy

26. října 2006 v 12:26 | Půťa |  ♣ Hezký fotky

Autogramy Angeliny JolieAngelina s fanynkou

26. října 2006 v 12:20 | Půťa |  ♣ Hezký fotky

Angelina a fanynkaRodinka v africe ( Bez Madoxe)

26. října 2006 v 12:17 | Půťa |  ♣ Hezký fotky

Rodinka v africe ( Bez Madoxe)


World's Most Beautiful Family | Angelina Jolie, Brad Pitt
World's Most Beautiful Family | Angelina Jolie, Brad PittWorld's Most Beautiful Family | Brad Pitt


Angelina zkolabovala v Indii

26. října 2006 v 10:33 | Půťa |  <----NOVINKY---->
Sexsymbol Angelina Jolieová v Indii zažívá těžké chvíle. Svůdná hollywoodská hvězda tady totiž během natáčení filmu A Mighty Heart nezvládá stres. Ve vypjaté chvíli během silné emocionální scény se zhroutila. Podle zdrojů z natáčení prý do mdlob upadla již třikrát.
25.10. 2006 16:16

LOS ANGELES - "Angelina byla uprostřed filmování, když se něco stalo. Ta scéna z 10. října byla příliš emocionální. Její postava Marianne Pearlová zjistila, že její manžel a novinář Daniel Pearl byl zabit teroristy z Pakistánu. Doslova se složila přímo na scéně," prozradil člen filmového štábu novinářům.

Podle zpráv poprvé Jolieová omdlela 8. října ve chvíli, kdy ji, Pitta a pětiletého syna Maddoxe přepadl na rikše bulvární fotograf. Jakmile ujeli dotěrnému paparazzi do hotelu, složila se herečka na podlahu. Následující ráno prý omdlela znovu, když od Pitta vstávala z postele.

Ačkoli půvábnou herečku v Indii její partner doprovází, vypadá Jolieová sklesle a pohuble. Ztráta vědomí by mohla odkazovat rovněž na časnou fázi těhotenství. Není tajemstvím, že Pitt i Jolieová chtějí svou rodinu rozšiřovat. A Brad touží po vlastním synovi.


Angelina Jolie
Upravená Angelina Jolie na prvním snímku z filmu A Mighty Heart.

25.10 2006-Pitt: Děti? Chci celou fotbalovou jedenáctku!

25. října 2006 v 14:33 | Půťa |  <----NOVINKY---->

Pitt: Děti? Chci celou fotbalovou jedenáctku!

LOS ANGELES - Pro miliony žen je stále nejvíce sexy mužem světa. Od doby, kdy ale Brad Pitt (42) žije s Angelinou Jolie (31), nemá na obrážení večírků čas. Musí se nyní starat o tři děti: dvě adoptivní (pětiletého Maddoxe a roční Zaharu) a jedno společné (pětiměsíční dceru Shiloh Nouvel)…


Váš život se rapidně ze dne na den změnil - napřed rozvod s Jennifer Aniston, pak narození dcery…
(Smích) "Od doby, co jsem viděl fotbalové mistrovství světa, chci v tomto tempu pokračovat: každý rok tři děti a pak si za dva a půl roku můžu postavit vlastní fotbalovou jedenáctku."
To tak fandíte fotbalu?
"Fascinuje mě ta myšlenka v přátelském boji likvidovat agresi mezi národy. A přitom získat hrdost na svůj národ. Je to báječný sport."
Hrajete sám fotbal?
"Rád bych, hlavně s mými dětmi, ale nemůžu je nutit. Ať si dělají, co chtějí. Maddox má raději hudbu a líbí se mu bubínek."
Mluvíte o »vašich« dětech. Berete obě adoptované děti jako svoje vlastní?
"Angie a já žijeme společně a děti žijí s námi. Jsou to naše děti."
Povídá se, že jste se už tajně vzali. Je to pravda?
"Ne."
A bude svatba?
"Kdo je stejně jako já a Angie poučen z předchozích manželství, tak si tento krok příště pořádně rozmyslí."
Proč se vaše dcera narodila v africké Namibii?
"Angie v Namibii už kdysi byla a moc se jí tam líbilo. A představte si ten cirkus, kdyby Angie porodila někde na evropské nebo americké klinice. A přišlo mi vtipné, když namibijský ministr turistiky řekl, že nikdo neví, kde jeho země leží. Dostali jsme tam podporu a na to, že má Shiloh namibijský pas, jsme pyšní. Krása Afriky bere všem dech, ale ráj na zemi to pro lidi není. Teprve tam jsem si uvědomil, jak moc můžu být šťastný, že jsem se narodil na »Západě«."
Angažujete se pro charitu, jste herec, producent, máte přítelkyni a tři děti. Jak to všechno stíháte?
"Snažím se svůj čas využívat co nejefektivněji. Dříve jsem si říkal, že to počká do zítřka, ale dnes se snažím využít každou volnou sekundu. Dá se říci, že jsem konečně dospěl. Bylo na čase, je mi už přece jen 42 let."

Další hezký fotky

21. října 2006 v 20:55 | Půťa |  ♣ Hezký fotky

Hezoučky fotky s Shiloh

21. října 2006 v 20:32 | Půťa |  ♣ Hezký fotky
03.jpg
Ve větším provedení (klikni na obrázek):

Více fotek Shiloh Nouvel


shilouh
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Shiloh Nouvel Jolie-Pitt

Ukázala Shiloh

21. října 2006 v 20:21 | Půťa |  ♣ Hezký fotky
A taky Zahara:

24.10 2006-Angelina Jolie s dcerami Shiloh Zaharou minulá pátek v Indii

21. října 2006 v 20:12 | Půťa |  <----NOVINKY---->
Angií s roninkou v Indii: Nas snímku s Shiloh a Zaharou
AJ_Indie01.jpg AJ_Indie02.jpg AJ_Indie03.jpg AJ_Indie04.jpg AJ_Indie05.jpg AJ_Indie06.jpg AJ_Indie07.jpg AJ_Indie08.jpg AJ_Indie010.jpg AJ_Indie11.jpg